Payment options

1) Paypal

Your full name Field required.

Payment amount Correct amount required.

Description Field required.

2) Bank transfer

Bank AIB
IBAN: IE67AIBK93340626516189
BIC: AIBKIE2D
Please use your name as description.

Payment completed, thank you!
CKU logo

CENTRE FOR
COUNSELLING AND THERAPY

Change language

Grupowa terapia uzależnień

Grupa terapeutyczna dla osób z zaburzeniem używania alkoholu ,

substancji psychoaktywnych lub zachowań kompulsywnych.

Uzależnienie niejedno ma oblicze. Uzależniamy się od substancji (np. nikotyny, alkoholu, narkotyków, dopalaczy itp.) lub od zachowań (np. granie w gry komputerowe, zakupy, hazard). Kiedy substancja lub zachowanie zawładnie naszym życiem, zaczynają piętrzyć się problemy i trudności. Osoba doświadczająca uzależnienia zaczyna tracić kontrolę nad swoim życiem.

W Ośrodku www.ckudublin.org od wielu lat prowadzona jest terapia grupowa dla osób z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, zachowań nałogowych oraz hazardu. Z naszych doświadczeń wynika, że najlepsze okoliczności do zdrowienia z uzależnienia stwarza połączenie dwóch form leczenia: terapii indywidualnej oraz grupowej. Wszystko to jest niezbędne do tego, aby zrozumieć własne zachowania oraz zapoczątkować proces zmian.

Realizując nasz program odkrywasz swój potencjał i uczysz się jak korzystać z własnych, wewnętrznych zasobów, aby zmienić jakość swojego życia. W Twojej zmianie wspierają Cię prowadzący grupę psychoterapeuci uzależnień oraz dzielący się swoim doświadczeniem inni uczestnicy terapii.

Jeżeli czujesz, że uzależnienie dotyczy Ciebie to zapraszamy do rozpoczęcia swojej drogi zdrowienia i dołączenia do grupy terapeutycznej, gdzie będą ci współtowarzyszyć inne osoby chcące zdrowieć. Spotkania w formule online (platforma zoom) trwają 12 miesięcy. Sesje odbywają się w soboty w godz. 10.00 – 12.15 z 15 minutową przerwą. W celu zapewnienia komfortu pracy w grupie może uczestniczyć do 15 osób. Przyjęcie do grupy poprzedzone jest udziałem w konsultacji diagnostycznej oraz w kilku spotkaniach indywidualnych, przy czym ilość spotkań ustalana jest indywidualnie.

Jeżeli z różnych powodów nie możesz dołączyć do grupy terapeutycznej, wówczas proponujemy możliwie dogodny program leczenia w formie indywidualnej.

Jeśli jesteś zainteresowana/y taką formą profesjonalnej terapii zapraszamy do kontaktu: Tel.: + 353 876 494 555 , email info@ckudublin.org

“Nie da się zrozumieć uzależnienia bez pytania jaką ulgę znajduje lub ma nadzieję znaleźć uzależniony od narkotyku, lub w uzależniającym zachowaniu”

Gabor Mate